ÚvodKalendář akcíSpolečenské akceFestival Bambule 2024 Praha
Skupina Lollipopz
Společenské akce

Festival Bambule 2024 Praha

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Společenské akce v celé ČR.
Přijďte si užít 3. ročník rodinného Festivalu Bambule! Těšíme se na vás 25. května v Praze v areálu Galerie Butovice – Butky Park. Děti i rodiče si užijí bohatý program plný skvělé hudby, her a zábavy.
V rámci pestrého hudebního programu se na pódiu vystřídají oblíbené dětské hudební skupiny, jejichž show si užijí nejen děti, ale i jejich rodiče. Na letošním ročníku Festivalu Bambule poprvé vystoupí skupina Áňa, Pó a pes a Baba Jaga se svou dětskou diskotékou. Vystoupí i stálice předchozích ročníků, jako je Kája a Bambuláček a všemi velmi oblíbená dětská hudební skupina Lollipopz. Návštěvníci si mohou i letos zakoupit speciální vstupenku Meet&Greet, díky níž získají možnost setkat se s hudebními hvězdami v rámci festivalových autogramiád.

Nově se na pódiu představí také oblíbený kouzelník Martin Kellman a návštěvníci se mohou těšit i na kuchařskou show známého šéfkuchaře Marka Raditsche. Navíc prvních, třicet nejrychlejších návštěvníků bude mít možnost připravený pokrm na místě ochutnat. Skvělé ohlasy z loňského ročníku zaručily návrat na pódium jedinečné Transformers show s animátory v kostýmech Transformerů v nadživotních velikostech.

Doprovodný program plný soutěží a atrakcí pro celou rodinu zajistí herní a kreativní zóny. Například v zóně LEGO®, kde na děti čeká plno kostiček LEGO® a nekonečně mnoho legrace. Novinkou je herní zóna pro malé i velké gamery, která vznikne pod hlavičkou agentury PLAYzone. Další jedinečný zábavný program na návštěvníky čeká také v partnerských zónách Raiffeisen stavební spořitelny, EFKO nebo Nadačního fondu Kapka naděje. V průběhu celého dne bude možné potkat oblíbené maskoty LEGO®, medvídka Haribo nebo Sylvanian Families. Novinkou letošního festivalu bude maskot postavičky z populárního animovaného seriálu SuperThings jménem Enigma, který bude návštěvníky lákat do speciální zóny SuperThings plné superhrdinů a superpadouchů. Mezi další novinky patří speciální zóny pro rodiče. Pro tatínky bude skvělým oddechovým místem herní zóna se stolním fotbálkem a air hokejem. Maminky si užijí relax v beauty zóně, kterou zajistí kosmetická společnost Oriflame.

Již tak bohatý program doplní malování na obličej, dětské tetování nebo zaplétání barevných copánků. Připravena bude tradiční Kouzelná cesta, na níž budou děti plnit rozmanité úkoly za které v cíli dostanou drobný dárek. Na hlavním pódiu bude v průběhu dne probíhat tombola o hodnotné ceny od hračkářství Bambule a partnerů. Skvělý zážitek pak umocní chutné občerstvení ve food zóně, kde si přijdou na své malí i velcí.

Program:
10:30                Otevření areálu
11:15-12:15      Áňa, Pó a pes
12:25-13:25      Kuchařská show Marka Raditsche
13:25-13:45      Kouzelník Martin Kellman
13:45-14:30      Transformers show
14:45-15:45      Diskotéka Baby Jagy
15:45-16:30      Kouzelník Martin Kellman
16:30-17:30      Kája a Bambuláček
18:00-19:00      Lollipopz
20:00                Konec festivalu
 
Přijďte si užít festivalový den s celou rodinou!

Ohlédnutí za Festivalem Bambule 2023

Aktuality

Sportovní příměstský kemp pro děti 6 – 12 let

Zveme vaše děti na sportovní příměstský kemp, kde si vyzkouší různé sporty, zlepší své dovednosti a najdou nové kamarády. Profesionální trenéři z FTVS UK zajistí zábavu a bezpečí. Každý den je plný her, sportů a týmových aktivit. Dopřejte svým dětem nezapomenutelné léto!
Praha 5, Praha

Panthers Day

Panthers day je dnem pro děti, kterým na venkovním hřišti postavíme venkovní povrch na florbal a připravíme také několik dalších zábavných stanovišť, na nichž si mohou vyzkoušet různé florbalové i obecné sportovní dovednosti. Nesmí chybět nafukovací hrady a skluzavky.
Praha 13, Praha

Hudební Hollywood 3 – Hudba filmu a muzikálů

Recitál představí další výběr z kolekce hollywoodských šlágrů.
Praha 5, Praha

Příměstský tábor spolku Cesta Česka

Cesta Česka pořádá letní příměstský tábor s názvem „Po stopách starých řemesel" ve svém klubovně a sídle spolku na Praze 5 v Hlubočepích. Tábor je určen pro děti od 5 do 10 let. Program je připraven ve všední dny v čase od 8 do 16 hodin.
Praha 5, Praha

Zažij Indii 2024

Zveme vás na 5.ročník oblíbené akce Zažij Indii na Andělu a to ve středu 4. září 2024.
Praha 5, Praha

Lekce aqua aerobiku v Juklíku

Lekce aqua aerobiku pod vedením zkušené a milé instruktorky si můžete vyzkoušet v plaveckém centru Juklík na Praze 5, kde najdete komorní prostředí a příjemný bazén s teplou vodou.
Praha 5, Praha

Seniorský víceboj Praha – open 2024

Do víceboje je zařazeno 7 disciplín založených na hodech, kopech a obratnosti.
Praha 5, Praha

Příměšťák ve Vesmíru

Příměšťák ve Vesmíru v MŠ Kurandové na Barrandově pro děti od 4, 5 do 12 let. Zábavné aktivity, sportovní hry, tvoření, pohybové hry a soutěže.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Saunové centrum Saunia v pražské Galerii Butovice

Saunia vybudovala v prvním patře Galerie Butovice jedno z největších saunových center v Praze. Se svou rozlohou 900 m², 5 druhy saun a parní lázní, dvoupatrovou relaxační zónou a rozsáhlou ochlazovací zónou nabízí nepřeberné možnosti relaxace s přáteli i ve dvou.
Praha 5, Praha

Butky Park

Praha ve všech průzkumech patří tradičně mezi desítku nejatraktivnějších metropolí na světě. Nově má i další výjimečnost: designový volnočasový park od dánských architektů MONSTRUM.
Praha 5, Praha

SPM Arena na Smíchově – zimní stadion na Praze 5

Nová zimní hala byla na pražském Smíchově otevřena v listopadu 2023. Veřejná bruslení probíhají o víkendech do konce dubna.
Praha 5, Praha

Mural Nové Butovice u autobusového nástupiště

Prostor autobusového mini terminálu v Nových Butovicích ozdobil roku 2020 mural malíře ZebOne, který se zabývá graffiti.
Praha 5, Praha

Naučná stezka Prokopské údolí – Butovice

Naučná stezka seznamuje s historií, faunou a flórou jedinečné geologické lokality na jihozápadním okraji Prahy – přírodní rezervace Prokopské údolí.
Praha 5, Praha

Mural Czech Photo Centre v Nových Butovicích

Mural – velkoplošná malba Vladimíra Hirschera na motivy Fotografie roku soutěže Czech Nature Photo 2021 od Igora Mikula výrazně oživila korzo v Nových Butovicích.
Praha 5, Praha

Czech Photo Centre v Nových Butovicích

V galerii Czech Photo Centra v pražských Nových Butovicích se návštěvníci setkají s díly předních českých i světových fotografů i se street artovými a video instalacemi. Ve venkovní galerii je zde vybudován i variabilní prostor pro návštěvníky s možností interaktivní zábavy.
Praha 5, Praha

Fotografické kurzy Czech Photo Centre

Výukové programy v multižánrovém prostoru Czech Photo Centre jsou určeny pro fotografy a umělce z oblasti fotografie a multimédií, studenty středních a vysokých škol, kreativní mládež a dospělé.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Ha Long Restaurace Stodůlky

V restauraci Ha Long si můžete vychutnat široký výběr vietnamských, thajských a japonských specialit, které vám představí tradiční asijskou gastronomii. S čerstvými surovinami a velkorysými porcemi vás tato rodinná restaurace s přátelskou atmosférou nadchne.
Praha 5, Praha

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Hravá Čočka – vykutálené bistro

Hravá Čočka přináší gastro a hernu pro děti. Poskytuje dětem prostředí, které povzbuzuje zvídavost, kreativitu a chuť k jídlu.
Praha 5, Praha

Anděl Apartments Praha

Ideální bydlení v centru Prahy. Moderní a prostorné apartmány, které mají plně vybavené kuchyňky. Ideální ubytování jak na služební cestě, tak na dovolené s rodinou a dětmi.
Praha 5, Praha

Artic Bakehouse

David Arnorsson a Gudbjartur Gudbjartsson přišli předvést do Prahy své pekařské umění z Islandu. Dveře jejich pekárny se netrhnou, na jejich řemeslný chléb, croissanty a další pečivo se stojí fronty.
Praha 5, Praha

Zleep Hotel Prague

Zleep Hotel Prague přináší do hlavního města skandinávský design s vysoce kvalitním zázemím. Interiér je funkční a nadčasový. Hotel klade důraz na zdravý a klidný spánek ve všech 166 prostorných a moderně zařízených pokojích.
Praha 5, Praha