ÚvodFAQ - často kladené otázkyMožnosti spolupráce

Možnosti spolupráce s portálem Kudy z nudy

 

Spolupráce portálu Kudy z nudy s podnikatelskými subjekty


Prezentace na portále Kudy z nudy je možná formou aktivit či akcí, které zahrnují veškerá muzea, památky, zážitky, sportovní aktivity, přírodní zajímavosti, gurmánskou turistiku, wellness služby a v neposlední řadě také ubytování. Nové záznamy je možné vkládat pomocí jednoduchého formuláře pro akce a aktivity. Pokud víte o aktivitě či akci, kterou u nás nemáme, neváhejte se o ní podělit s ostatními a pošlete nám svůj tip.
 
Uveřejnění je zdarma, podmínkou prezentace je však zajištění vzájemné propagace, tedy umístění aktivního odkazu či banneru Kudy z nudy na webových stránkách provozovatele (pořadatele).

Upozornění: „Kudy z nudy“ je ochrannou známkou České centrály cestovního ruchu – CzechTourism registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví. Označení je chráněno proti zneužití ochrannou známkou ®. V případě jejího zneužití bude přistoupeno k patřičným právním krokům.
 

Zveřejňování aktuálních informací z oblasti CR v regionech


Pořádáte významnou kulturní akci, renovovali jste památku, otevíráte nové zařízení a chcete, aby byla informace opravdu vidět? Můžeme vaší nabídku zvýraznit a mediálně propagovat.

Vítáme zajímavé a aktuální informace z dění v ČR v oblasti cestovního ruchu v podobě PR článků a tiskových zpráv – podmínkou je, že musí být zajímavé pro individuální turisty. Tiskové zprávy či jiné články redaktoři zpracují jako novou aktualitu , která se zobrazí na hlavní stránce portálu. Text spolu s  několika (min. třemi) fotografiemi v tiskové kvalitě zasílejte na adresu katalog@czechtourism.cz. Těšíme se na spolupráci.

Zpět na přehled často kladených otázek