ÚvodFAQ - často kladené otázky

FAQ – často kladené otázky

Publikační podmínky    postup pro vkládání nových záznamů a registrace na portále

Na této stránce vám poradíme, jak  vložit tip na akci nebo novou aktivitu, jak se na Kudy z nudy zaregistrovat, jaká jsou pravidla a podmínky zveřejňování nových záznamů.

Aktuální statistiky portálu kudyznudy.cz jsou k dispozici na stránkách czechtourism.cz.

 

Fotografie

Tato stránka vám prozradí jak přidat fotografie do již vytvořené akce či aktivity, podmínky zveřejnění fotografií a rozdíl mezi přidáním fotografie tlačítkem „vložit fotografii“ a přes uživatelský profil.

 

Editace dokumentů a Můj profil

Zde se dozvíte, jak se přihlásit do svého profilu, jak editovat vložené akce či aktivity, jak získat zapomenutého heslo, jak změnit zveřejněné informace  (aktualizovat termín opakované akce, doplnit fotografie či další údaje) a jak dodatečně připojit záznamu k „mému“ účtu.

 

Informace pro Turistická informační centra

Tato stránka je určena pro turistické informační centra. Jsou zde popsány možnosti spolupráce TIC a portálu Kudy z nudy, editace uživatelského účtu TIC a zveřejňování zajímavostí a novinek z regionů v sekci Aktuality.

 

Podmínky spolupráce s portálem Kudy z nudy

Zde se dozvíte informace o spolupráci portálu Kudy z nudy s provozovateli a podnikatelskými subjekty, postup pro zveřejňování aktuálního dění z oblasti cestovního ruchu a podmínky používání RSS kanálů.

 

Facebook Kudy z nudy

Na této stránce jsou informace pro zveřejňování aktuálních tipů a příspěvků na Facebooku Kudy z nudy.

 

Zasílání novinek

Zde najdete informace, jak využít RSS kanály Kudy z nudy pro osobní potřebu.

 

Ochrana osobních údajů

Zde naleznete více infomací ochraně osobních údajů poskytovaných uživatelem při registraci.

 

Kudy z nudy Public Content API

V rámci Public Content API jsou zveřejňována vybraná data obsažená na portále www.kudyznudy.cz. API je přístupné pouze smluvním partnerům agentury CzechTourism. Data jsou pravidelně aktualizována a doplňována, jak ze strany redakce, tak provozovatelů a uživatelů portálu. Struktura a rozsah dat jsou pevně dané, nejsou přípustné žádné změny ve struktuře a poskytovaných datech. Data jsou chráněna pomocí privátního API klíče.