Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Přehrady Fest 2024 – Seč
PŘEHRADY FEST 2023
Festivaly

Přehrady Fest 2024 – Seč

Přehrady Fest 2024 znovu rozezní břeh Sečské nádrže.
Ačkoliv to není zase tak dávno, co dozněly poslední tóny na pláži v sečském autokempu, program dalšího, již sedmého, ročníku populárních festivalů pro dospělé i děti se už chystá. A jedno je jisté – rok 2024 bude znovu pořádně našlapaný. K břehům sečské přehrady na Pardubicku totiž přiveze 23. a 24. srpna své největší hity DIVOKEJ BILL, vystoupí stálice festivalu JELEN a dále uvidíte kapely UDG, POLETÍME? nebo POKÁČE a SOFIANA MEDJMEDJE. 

Sedmý ročník Přehrady FESTu zakončí svou pouť na konci letních prázdnin v Autokempu Seč Pláž. Tamní areál hostí tuto akci už od roku 2019 a je tak pro pořadatele osvědčenou volbou. Ti proto znovu doufají v přízeň fanoušků. 

„Letošní Přehrady byly extrémní, v tom nejlepším slova smyslu. Na Seči vyšlo počasí, festival byl celý zalitý letním sluncem. Byla to čirá radost. Lidé nám píšou s díky za skvělou akci, a to je pro nás ta největší odměna. Není na co čekat, program známe a pouštíme do oběhu vstupenky v duchu hesla „čím dřív, tím levněji”,” říká jeden z pořadatelů akce Jaroslav Šafarik.

Bohatý doprovodný program pro celé rodiny s maskoty Pigym a Lili je už tradiční součástí Přehrady FESTu, a bude tomu tak v i roce 2024. V Sečské nádrži bude kromě hudebního programu samozřejmě možnost koupání, bude možné brázdit vodní plochu na oblíbených paddleboardech, šlapadlech nebo lodičkách. Připraveny budou i stánky či relaxační zóny partnerů festivalu.

Provozovatel

Autokemp Seč pláž

Seč 384
Seč 1
538 07 Seč
Tel.:
+420 725 786 537
Email:
ANICKA@PREHRADYFE...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://prehradyf...
GPS:
49,842858 15,647680
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Chrudimsko – Hlinecko
Město:
Seč
Tipy na výlet:
Seč a okolí
 

Cena

Cena: 990 Kč

Snížená cena: 400 Kč

Rodinná cena: 2 190 Kč

Poznámka:Děti vstupné : do 6 let včetně zdarma ZTP/P s doprovodem - doprovod zdarma

 

Časová náročnost

48,0 hodin

 
 

Aktuality

Železnohorský traktor 2024

Spanilá jízda, závody traktorů ve sprintu, divácká soutěž v koulení balíků slámy, výstava historických a moderních traktorů, soutěže pro děti a rodiče, skákací hrady pro děti.
Seč, Pardubický kraj

Folk na Lichnici

Festival je pořádán jako setkání přátel trampské, foklové a country muziky, vítány jsou rodiny s dětmi, pro které je připraven dětský koutek.
Třemošnice, Pardubický kraj

Dětský den

Venkovní akce.
Krásné, Pardubický kraj

Pivní slavnosti v Hospůdce pod věží

Mnoho druhů piv, soutěže, zábava, živá hudba, tombola i dobroty z grilu.
Krásné, Pardubický kraj

Koncert Stamicova kvarteta

Koncert Stamicova kvarteta s hudbou Bedřicha Smetany a možností prohlídky zámecké expozice.
Maleč, Kraj Vysočina

Nefestival – Festival netradičních sportů

NEfestival má za cíl ukázat lidem nové NEtradiční sporty a aktivity, které běžně nevidí jak ve svém okolí, tak ani v médiích. Formou workshopů přiblížíme například tyto sporty: spikeball, cornhole, kan-jam, mölkky, slackline, novuss, lukostřelba, vzdušný tanec, paddleboardy a další.
Heřmanův Městec, Pardubický kraj

Mezinárodní festival keltské kultury Lughnasad – Nasavrky 2024

Oslava keltského svátku Lughnasad v Zemi Keltů 26.-27.7.2024 – festival Lughnasad. Přijeďte si užít keltské hudbu, velkou bitvu, dobré jídlo a pití a supr náladu Těšit se můžete na dobová řemesla, skvělé kapely, přednášky o historii i workshopy.
Nasavrky, Pardubický kraj

Beltine – Barbarské hry v Zemi Keltů

Skanzen Země Keltů zve na svátek keltské kultury Beltine. Akce proběhne v sobotu 4. května v Nasavrkách. Program bude začínat v 10:00 hodin a těšit se můžete na tematické Barbarské hry pro děti i dospělé.
Nasavrky, Pardubický kraj

Hledání ztraceného pokladu

Aktivita vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i jednotlivce. Poklad však může vždy nalézt pouze jeden nálezce.
Seč, Pardubický kraj

Wakeboarding a vodní lyžování na přehradě Seč

Areál wakeboardingu a vodního lyžování na Seči nabízí jízdu na unikátním vleku, který se přizpůsobí schopnostem jezdce, je ideálním pro začátečníky. Pokročilejším jezdců jsou k dispozici kvalitní plovoucí překážky. Užijte si wakeboarding a vodní lyžování na přehradě Seč!
Seč, Pardubický kraj

Suchá nádrž u Seče na Chrudimsku

Nad Počátky, místní částí města Seč na Chrudimsku v Pardubickém kraji, postavily Lesy ČR poldr, suchou nádrž, která zadrží i stoletou vodu. V intravilánu zvětšily kapacitu Počáteckého potoka, který se opakované vyléval ze břehů a poškozoval silnici i nedaleké domy.
Seč, Pardubický kraj

Kostel sv. Vavřince Seč

Pozdně renesanční kostel sv. Vavřince v Seči pochází z roku 1620 nákladem Karla Záruby z Hustířan. Kostel se skládá z dlouhého presbyteria a osmihranné lodi s kopulí, před níž stojí věž.
Seč, Pardubický kraj

Ledopád na Seči

Přímo vedle hráze sečské přehrady vzniká při větších mrazech samovolně ledová stěna. Voda se nad skalou vsákne a jak prosakuje dolů, vytéká jednotlivými skalními puklinami. Mráz pak vytvoří jedinečné ledové dílo.
Seč, Pardubický kraj

Renesanční zámek Seč

Jednou z památečných staveb města Seče je renesanční zámek vystavěný před rokem 1577 se zachovalým portálem s erby majitelů Karla Záruby z Hustířan a Anny z Valdštejna, nyní sídlo městského úřadu.
Seč, Pardubický kraj

Bosonohá stezka Seč

Stezku najdete v centru městečka Seč hned vedle zámku, ve kterém sídlí městský úřad.
Seč, Pardubický kraj

Přehrada Seč u Chrudimi

Sečská přehrada a její okolí je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji. Koupání a mnoho dalších sportovních aktivit nabízí autokemp Seč Pláž. V Seči a nedalekém okolí je mnoho historických památek, hradů a zámků, rozhledny, skanzen a mnoho sportovních zařízení.
Seč, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Seč Pláž

Autokemp leží u přehrady Seč. Je vhodný pro rodiny s dětmi, rybáře i mládež. Ubytování je možné kromě vlastních stanů a karavanů také v chatkách a mobilních domech.
Seč, Pardubický kraj

Depandance hotelu Jezerka

200 od hotelu se nachází Depandance s dalšími pokoji a k hotelu patří také tři čtyřlůžkové chatky. V blízkém okolí hotelu se nachází vodní nádrž Seč, přímo kolem hotelu vede cykloturistická trasa a v širším okolí naleznete spoustu dalších turistických cílů.
Seč, Pardubický kraj

Ubytování v kempu Yacht Clubu Pardubice na Seči

Yacht Club Pardubice nabízí ubytování ve svém v kempu u přehrady. K dispozici jsou čtyřlůžkové chatky vybavené stolem, skříněmi a lavičkou. K dispozici jsou společné, nově zrekonstruované sociální zařízení a sprchy. Areál je pokryt Wi-Fi signálem.
Seč, Pardubický kraj

Hotel Jezerka

Hotel disponuje širokou nabídkou vnitřních i venkovních sportovišť, které potěší každého návštěvníka.
Seč, Pardubický kraj

Zámeček Klokočov – romantické ubytování na Vysočině

Resort Klokočov zahrnuje romantický zámeček s luxusním ubytováním v klidné zahradě, hostinec se sklípkem, sálem a 13 pokoji, stodolu se 6 pokoji, konferenční místnost pro 45 osob a také krytý menší bazén. Vychutnejte si atmosféru venkovského šlechtického sídla z konce 19. století.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Wellness hotel Lihovar Třemošnice

Jako moderní Wellness hotel v Železných horách nabízíme ve stylovém prostředí historické budovy bývalého družstevního lihovaru širokou škálu služeb. K dispozici jsou hotelové pokoje mezonetové a exkluzivní s celkovou kapacitou 40 lůžek.
Třemošnice, Pardubický kraj

Chata Roubenka

Pro milovníky romantiky nabízíme ubytování v nově postavené stylové roubence v srdci CHKO Železné hory, nedaleko Sečské přehrady, v obci Modletín.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Oáza Srdce

Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce. Účastníci pobytů zde nachází prostor ke společné práci a k práci na sobě. Soukromí pro nalezení klidu a relaxaci skýtá i nádherná příroda v okolí budovy.
Horní Bradlo, Pardubický kraj