ÚvodCo chcete dělat?ZážitkyHammer Strength Fitness v Praze 9
Zážitky

Hammer Strength Fitness v Praze 9

Nebojte se přijít – náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Naše moderní fitness tvoří unikátní posilovací stroje značky Hammer Strength a Life fitness, které využívají ergonomické výhody sbíhavých a rozbíhavých pohybů.
Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku, či můžou využít efektivního kruhového tréninku. V teplých měsících pořádáme venkovní tréninky. Hammer Strength outdoor training kombinuje prvky funkčního tréninku, crossfit a bootcamp. Cvičení v přilehlých parcích je příjemnou změnou ke klasickému cvičení v posilovně. Naši zkušení trenéři vás dle vašich možností donutí cvičit na maximum, zaútočit na své tukové rezervy a zvýšit svou kondici. Spolu s cardio stroji od LifeFitness tvoří základ kvality, kterou jsme navíc rozšířili o moderní posilovací prvky, jakými jsou například Kettlebells, TRX, Aeroslink, Sandbagy a lana.

Využít můžete:
  • funkční trénink
  • trénink pro ženy
  • venkovní trénink
  • solária
  • nabídku fitness výživy
 
Vyzkoušejte náš kondiční silovo-vytrvalostní trénink, který zlepší vaše výkony v ostatních sportech, ale i v běžném životě. Na ploše 100 metrů čtvereční pro vás máme připravenou hodinku plnou zajímavých cviků a pomůcek, které neustále měníme a doplňujeme. Jedná se o intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům, mužům i ženám. Toto velice efektivní posilování s důrazem na vytrvalost a dynamiku je díky kombinování aerobního a posilovacího tréninku ideální na formování postavy. Tempo si přizpůsobujete s ohledem na výkonnost každého z vás. Nechte se strhnout energií ostatních za hranice tvých možností a dosáhněte nečekaných výsledků. Být fit se totiž vyplatí! Program startujr každé pondělí a středu, první lekce od 18:00 – do 19:00, druhá lekce od 19:00 – do 20:00 hodin. Na fuknční trénink je nutná rezervace na telefonu či emailu, nebo nejlépe v událostech na facebooku.

Venkovní trénink: přes léto můžete využít kondiční venkovní trénink s prvky Bootcamp a Crossfit. Jedná se o intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům, mužům i ženám, věk ani fyzický stav nerozhoduje. Toto velice efektivní posilování s důrazem na vytrvalost a dynamiku je díky kombinování aerobního a posilovacího tréninku ideální na formování postavy. Běháme a cvičíme v krásném prostředí parku Podvinný Mlýn, na čerstvém vzduchu s trenérem a na doraz. Tempo přizpůsobujeme s ohledem na výkonnost každého z vás. Nech se strhnout energií ostatních za hranice tvých možností a dosáhni nečekaných výsledků. K dispozici je kompletní zázemí našeho fitness, trénink trvá hodinu, která vám uteče jak voda. Začínáme každé úterý a čtvrtek od 17:00 a 18:30 (tento termín se koná při účasti minimálně 4 osob). Při obzvláště nepříznivém počasí, se přesouváme na kruhový funkční trénink do fitness.

Aktuality

Jejich furiantky

Komedie z pera Oty Kovaříka inspirovaná dílem Ladislava Stroupežnického.
Praha 9, Praha

Jejich furiantky

Komedie z pera Oty Kovaříka inspirovaná dílem Ladislava Stroupežnického.
Praha 9, Praha

Jejich furiantky

Komedie z pera Oty Kovaříka inspirovaná dílem Ladislava Stroupežnického.
Praha 9, Praha

NHL Global Series 2024

NHL se vrací do O2 areny! V rámci NHL Global Series se 4. – 5. října uskuteční v Praze dva zápasy mezi týmy Buffalo Sabres a New Jersey Devils.
Praha 9, Praha

NHL Global Series 2024

NHL se vrací do O2 areny! V rámci NHL Global Series se 4. – 5. října uskuteční v Praze dva zápasy mezi týmy Buffalo Sabres a New Jersey Devils.
Praha 9, Praha

Český mejdan s Impulsem v pražské O2 areně

Český mejdan, to je už tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Už 8. ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije pražská O2 arena 19. 10. 2024.
Praha 9, Praha

Monika Bagárová v O2 areně

Je to 14 let, co se Monika Bagárová zúčastnila soutěže Česko Slovenská SuperStar. Ve čtvrtek 12. září oslaví tato úspěšná a oblíbená zpěvačka své 30. narozeniny ve vysněné O2 areně.
Praha 9, Praha

Elán v O2 areně

Jedna z nejpopulárnější československých kapel Elán odehraje v září v pražské O2 areně hned dva koncerty. V pátek 20. 9. koncert Elán 70, k 70. narozeninám zpěváka a baskytaristy Joža Ráže. O den později přidaný koncert Pre Vaša, na počest Vaša Patejdla.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Divadlo Gong ve Vysočanech

Divadlo Gong nabízí návštěvníkům nejen představení divadelních souborů z Prahy a okolí, ale i hudební vystoupení různých žánrů včetně pravidelných jazzových večerů.
Praha 9, Praha

Divadlo Aha!

Divadlo Aha! je profesionálním divadlem, které se zabývá výhradně tvorbou pro děti a mládež. Divadlo má svou stálou scénu v Divadle GONG v Praze 9-Vysočanech, kde též uvádí valnou většinu svých představení.
Praha 9, Praha

Free Cinema

Free Cinema je vzdělávací a talentovou platformou vytvořenou v roce 2012 filmaři, pedagogy a studenty filmových oborů.
Praha, Praha

Beseder Gallery

Multifunkční prostor se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 – nedaleko O2 arény a nákupního centra Galerie Harfa.                          
Praha 9, Praha

Avatar VR herna Praha

Zažijte ve virtuálním světě to, co v reálném nemůžete. Avatar Herna vám dopřeje atmosféru, kde se budete cítit jako doma. Vyberte si jednu ze tří family rooms a vyzkoušejte si virtuální realitu z pohodlí ,,našeho gauče.‘‘
Praha, Praha

Galerie Hala C Praha 9

Nový kulturnío prostor Galerie Hala C v pražské Libni.
Praha 9, Praha

Nakvíz

Týmová vědomostní hra, hospodský kvíz, pubquiz. To je NaKvíz! Pořádáme pravidelné hry pro veřejnost, teambuildingy apod.
Praha 9, Praha

Park Balabenka v Praze 9

Náměstí na pražské Balabence se změnilo v park se dvěma dětskými hřišti. Nachází se zde také herní a cvičební prvky pro děti i dospělé.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Čajovna Shisha

Tradiční pražská čajovna od roku 2006. Široká nabídka čajů z celého světa, vodních dýmek s velkým výběrem tabáků, drobného občerstvení k čaji, medovníku a medoviny.
Praha 9, Praha

Dhaba Beas

Dhaba Beas je síť vegetariánských a veganských samo-obslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, thajské, vietnamské a české kuchyně.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Wellness hotel Step

Hotel Step se nachází v klidné části Prahy 9, pouhé 3 km od centra města, v blízkosti metra Palmovka. Hotel nabízí luxusní vodní a saunový svět Infinit a sportovní centrum.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha