ÚvodCo chcete dělat?UbytováníVzdelavaci centrum Arkona – Evropský chrám světla jógy
European-House-of-Yoga-Light-Czech-Republic 4
Ubytování

Vzdelavaci centrum Arkona – Evropský chrám světla jógy

Nacházíme se uprostřed krásné přírodní chráněné krajiny v srdci Evropy a nabízíme jedinečné spojení klidu a učení. Nabízíme akreditované výukové programy.
Vítejte v Evropském chrámu světla jógy, vzdělávacím a rezidenčním centru jógy zasazeném do malebné oblasti Vysočiny v České republice. Nacházíme se uprostřed krásné přírodní chráněné krajiny v srdci Evropy a nabízíme jedinečné spojení klidu a učení.

Evropský Dům světla jógy: Jedinečný zážitek Ve spolupráci s Yoga Federation of Europe, Vzdělávacím centrem Arkona PN a Evropským Chrámem světla jógy nabízíme akreditované výukové programy. Naše programy jsou navrženy tak, aby našim studentům poskytly komplexní porozumění józe. Patří sem základní výcvik pro učitele jógy 200 hodin a pokročilý výcvik pro učitele jógy 550 hodin. Nabízíme také výcvik pro učitele jógy zaměřený na hormonální rovnováhu a různé odborné semináře jógy.

Naše výukové programy: Vícejazyčný přístup Naše výukové programy jsou vícejazyčné, což znamená, že si můžete vybrat, zda chcete navštěvovat program ve svém mateřském jazyce nebo ve svém preferovaném jazyce. Jsme mezinárodně uznávaní a naše certifikace vám umožňuje vyučovat jógu kdekoli ve světě.

Nabízíme akademický přístup, který podporuje učení, porozumění, integrování a aplikaci znalostí a technik jógy v každodenním životě. Náš online program vám umožní sledovat všechny lekce online v reálném čase, z pohodlí vašeho domova. Navíc získáte veškeré potřebné znalosti a dovednosti od našeho týmu mezinárodních profesionálů v oblasti jógy.

Naše odborné semináře: Rozvíjení vašich dovedností Nabízíme různé odborné semináře navržené k tomu, abyste prohloubili své porozumění józe a jejím mnoha aplikacím. To zahrnuje Healing Yoga, která zdůrazňuje vytváření zdravé rovnováhy, a Corporate Yoga, navržená k řízení stresu na pracovišti, Yoga Energo-terapii, Art Yoga, Yoga pro seniory, Kundalini Yoga, Yoga pro děti a dospělé, Raja Yoga, Jógová meditace, Yoga pro umělce, Jóga ve sportuY… Každý seminář se zaměřuje na předávání konkrétních dovedností a znalostí, pomáhajících vám zdokonalit svou praxi jógy nebo vyučovací schopnosti.

Scalar Jóga Retreata: Transformační zážitky Naše scalar jóga retreaty poskytují alchymický transformační zážitek pod vedením zkušených mistrů jógy. Program je intenzivní a zahrnuje celodenní aktivity, jako jsou meditace, hodiny jógy, meditační workshopy v přírodní rezervaci, energeterapeutické seance, kirtan večery a satsang s mistrem.

Ubytování: Odpočiňte si a omlaďte se V Chrámu světla jógy nabízíme skromné pokoje pro začátečníky jógy, poskytující klidné prostředí vhodné pro učení a meditaci. Naše zařízení také disponuje příjemným ambientním sálem pro energeterapeutické seance, osvětlenými místnostmi pro jógu a meditaci. Máme také vyhrazený prostor pro naše vzdělávací programy a konferenční místnost.

Zázemí: Více než jen jóga Naše zařízení sahá za hranice jóga studií. Hostíme restauraci Arkona, která podává veganská a vegetariánská jídla připravená s bio ingrediencemi z naší zahrady. Dům sladkých tajemství a naše pekárna Ananda nabízejí lahodné a výživné speciality připravené profesionálním týmem. Dokonce máme venkovní kurt pro sportovní aktivity. 

Otevřeno všem Chrám světla jógy je otevřen všem praktikujícím z celého světa, včetně našich studentů a milovníků zdravého, přirozeného způsobu života.

Pokud máte zájem přidat se k nám na této cestě sebepoznání a wellness, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 773 922 790 nebo e-mailem na yogalight.eu@gmail.com.

Provozovatel

Vzdelavaci centrum Arkona PN - European House of Yoga Light

Štěpánov 7
583 01 Bezděkov
Tel.:
+420 773 922 790
Email:
yogalight.eu@gmai...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.yoga-...
GPS:
49,734927 15,739606
 
Region:
Kraj Vysočina
Oblast:
Havlíčkobrodsko
Tipy na výlet:
Bezděkov a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Regenerační jóga tábor 50+

Každý, kdo se chce zotavit s radostí, přátelstvím a úsměvem, se může zaregistrovat do Regenerativního jógového táboru 50+.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Mezinárodní skalární jógový tábor – Mahá Sukha

Chcete prohloubit svou dosavadní jógovou praxi, naučit se nové dovednosti a prozkoumat různé aspekty svého bytí? Připojte se k velké rodině jogínů, učitelů a léčitelů která podporuje a inspiruje.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Detox víkend

Intenzivní zážitek fyzické, emocionální a duševní očisty. Zbavte se toxinů škodlivých pro vaše zdraví prováděním technik kriya jógy.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Jógový tábor pro umělce a znalce umění

Inovativní projekt zaměřený na umělce, kteří jsou na cestě nebo již uměleckou profesí žijí. Výhradně pro umělce a znalce umění.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Jógový tábor pro děti i dospělé

Jóga pro celou rodinu s dětmi.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Tajemství vegetariánské kuchyně

Kromě cvičení jógy, účastníci semináře poznají praktická tajemství vegetariánské kuchyně a způsoby stravování.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Jógový tábor se zvířátky – pro psí mazlíčky

Toto je jedinečná příležitost být se svými mazlíčky (letos se svým pejskem) s praktikujícími jógy z celého světa, kteří přijedou užít si cvičení jógy se svými psími mazlíčky. Tento zážitek je relaxační a léčivý pro milovníky zvířat, ale také pro vaše mazlíčky.
Bezděkov, Kraj Vysočina

III. ročník volejbalového turnaje kadetek a juniorek

Volejbalový turnaj je určen pro družstva kadetek a juniorek. Uskuteční se na čtyřech antukových kurtech TJ Sokol Bezděkov.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Údolí řeky Doubravy u Chotěboře

Přírodní rezervace Údolí Doubravy je nejcennějším územím jižní části chráněné krajinné oblasti Železných hor. Úzký, strmý kaňon řeky Doubravy je zmenšeným obrazem obřích kaňonů nacházejících se jinde ve světě. Údolí je však neméně krásné, romantické a tajuplné.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Vyhlídka Čertův stolek nad řekou Doubravkou

Čertův stolek je skalní vyhlídka, která nabízí výhled do hlubokého a skalnatého údolí řeky Doubravy. Pod skalní věž ve svahu najdete také malou jeskyni, kde podle pověsti žil poustevník.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Soukromé muzeum užitných předmětů

Soukromé muzeum starých časů a užitných předmětů se nachází v Horním Studenci u Ždírce nad Doubravou. Unikátní sbírka šicích strojů, rádií, dětských kočárků, žárovek a hraček zabírá tři veliké místnosti.
Ždírec nad Doubravou, Kraj Vysočina

Řeka Doubrava

Řeka Doubrava pramení ve Žďárských vrších a vlévá se do Labe u Záboří nad Labem. Na jejím toku se nachází přehrada, malebná údolí, ale i divoký kamenitý kaňon. Vodáci na Doubravě využívají dva úseky. Prvním je úsek Bílek – Horní Sokolovec (WW2-4) a druhým úsek Pařížov – Ronov nad Doubravou (WW1-2).
Chotěboř, Kraj Vysočina

Zámek Chotěboř

Raně barokní zámek italského typu s anglickým parkem v chráněném údolí řeky Doubravky. Zámek i park jsou nepřístupné.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Socha čerta od M. Olšiaka v Chotěboři

Známý žďárský sochař Michal Olšiak vytvořil další originální sochu, kterou se může pyšnit město Chotěboř. Jde o přes tři metry vysokého čerta z betonu, který hraje šachy. Dílo váží úctyhodných deset tun.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Městské muzeum Chotěboř v budově bývalé pošty

Budova bývalé pošty se pomalu mění na Městské muzeum. To muselo opustit zámecké prostory. Když vše půjde podle plánu, bude muzeum otevřeno v roce 2025.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Sedm kamenů zmizelých v Chotěboři

Sedm kamenů připomíná smutný osud židovských obyvatel z Chotěboře, kteří byli zabiti nacisty nebo nuceni před nimi uniknout. Nachází se v ulici Na Valech v Chotěboři před domem s číslem popisným 290. Autorem projektu je německý umělec Gunter Demnig.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Doubravka

Chata Doubravka je nové středisko na polosamotě na Vysočině, v překrásném prostředí Železných hor, u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v přírodní rezervaci.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Penzion U Bambuchů

Romantický penzion U Bambuchů je zasazený do kouzelné přírody Podoubraví. Penzion byl nově zřízen v roce 2015, byly však zachovány prvky z dob našich předků, které dokreslují příjemnou starobylou atmosféru. Hlavními prvky rodinného penzionu je poctivost a návrat k tradicím.
Libice nad Doubravou, Kraj Vysočina

Chalupa Kocourov

Nově zrekonstruovaná chalupa pro příjemný pobyt v osadě Kocourov se nachází na rozhraní Vysočiny a Železných hor. Kolem domu je neoplocená zahrada s posezením a ohništěm.
Slavíkov, Kraj Vysočina

Pivovar v Chotěboři

V chotěbořském pivovaru se opět vaří pivo. Pivo můžete ochutnat zhruba v 70 hospodách v Chotěboři a okolí. Do provozu je uvedena také linka na stáčení piva do lahví, které budou od konce července 2009 distribuovány do vybraných obchodů.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Penzion Bene – výlety po Českomoravské vrchovině z Chotěboře

V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor leží město Chotěboř. Na náměstí T.G.M. naleznete mimo jiné Penzion Bene, který nabízí kromě ubytování také zapůjčení dopravních prostředků pro výlety do okolní přírody i na kulturní památky.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Panský dům v Chotěboři

Panský dům nabízí tradiční domácí českou kuchyní s různými kulinářskými specialitami, připravují zde čerstvé ryby ze soukromých sádek (pstruh, štika, úhoř, candát, losos), ale i pečená žebra, kolena a vše, co k vynikající tankové Plzni patří.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Misijní a konferenční centrum Immanuel

Konferenční centrum Immanuel se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vysočiny na rozhraní chráněných krajinných oblastí Železných hor a Žďárských vrchů.
Slavíkov, Kraj Vysočina

Chata Roubenka

Pro milovníky romantiky nabízíme ubytování v nově postavené stylové roubence v srdci CHKO Železné hory, nedaleko Sečské přehrady, v obci Modletín.
Chotěboř, Kraj Vysočina