ÚvodCo chcete dělat?ZážitkyZážitková karta Toulavka
Zážitková karta Toulavka
Zážitky

Zážitková karta Toulavka

Vezměte do rukou zážitkovou kartu turistické oblasti Toulava, od Tábora až po Sedlčany a vydejte se objevovat Toulavu se spoustou výhod. Karta, kterou si vyzvednete zdarma v podobě papírové brožury na infocentrech, nebo elektronicky, nabízí více než 50 bonusů a slev.
Přes 50 slev a výhod v turistické oblasti Toulava od Sedlčan až po Tábor nabízí Zážitková karta Toulavka. Výhody jsou rozděleny do kategorií Památky, Zážitky, Jídlo a pití, Ubytování. Kromě slev získá návštěvník za sedm využitých slev je návštěvník zařazen do slosování o ceny. Od této sezóny 2023 je karta nově k mání plně elektronicky – stačí si vytvořit profil na webu a pomocí QR kódu sbírat elektronická razítka.

Jak karta funguje
Na jednotlivých místech, které poskytují slevy svým mobilním telefonem načtete QR kód a ukážete oranžový nápis se slevou obsluze. Čerpané slevy se automaticky zobrazí ve vašem profilu a vy tak získáte elektronické "razítko". Když získáte takto 7 elektornických razítek – objeví se ve vašem profilu tlačítko CHCI DO SLOSOVÁNÍ O CENY , které vám umožní soutěžit o ceny. Slevu můžete na jeden profil čerpat jen jednou.

Papírová forma: Po předložení brožurky Toulavka získáte bonus na více než 50 místech jako jsou památky, atraktivity pro děti i dospělé, sportovní atrakce a zážitky, restaurace i hotely a penziony. Seznam míst je uveden přímo v brožurce i zde na webu. Při vyčerpání bonusu obdržíte do plánku v brožurce razítko. S nimi pak můžete soutěžit o pobyty v Toulavě a další ceny.


Jak soutěžit s razítky o ceny

  • Za návštěvu 7 míst s kartou Toulavka se můžete zařadit do slosování o ceny
  • Razítka seberete online – po načetní QR kódu na slevovém místě
  • Nebo nasbíráte 7 razítek do papírové brožury
  • Na konci roku pořadatelé vylosujeí vítěze a rozdělí ceny (poukazy na nejrůznější atrakce, pobyty, vstupenky i například celosezónní skipas na Monínci
 

O co se soutěží

  • Soutěžíme o pobyty v Toulavě, vstupenky i lyžování na Monínci. Seznam všech cen najdete v brožuře karty.
  • Výherci si mohou ze seznamu vybrat v pořadí, v jakém byli vylosováni. Tedy, první vylosovaný vybírá ze všech cen, druhý ze všech kromě ceny, kterou už vybral první výherce atd.
  • Pořadatelé si vyhrazjí právo měnit pravidla soutěže, či soutěž zrušit. Na ceny není právní nárok.


Co vše můžete s kartou navštívit?

...a další slevy v restauracích a ubytovacích zařízeních

Provozovatel

TOULAVA, o.p.s.

Vančurova 1946
390 01 Tábor
Tel.:
+420 775 012 001
Email:
info@toulava.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.toula...
GPS:
49,414288 14,666668
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Toulava
Město:
Tábor
Tipy na výlet:
Tábor a okolí
 

Cena

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Aktuality

Výstava denivek a mečíků

Vystaveny budou zejména velkokvěté odrůdy denivek a spousta kultivarů gladiol. Součástí výstavy bude prodej denivek, kosatců, tulipánů, okrasných česneků, krokusů, brutů gladiol a dalších cibulovin, z bylinek různé druhy máty a dále plody kanadských borůvek.
Tábor, Jihočeský kraj

Večerní běh Táborem

Tradiční běh ulicemi večerního Tábora, který je specifický postupnými starty závodníků od nejmladších kategorií po seniory.
Tábor, Jihočeský kraj

Táborské sportovní hry seniorů

Senioři sportují v různých sportovních disciplínách na atletickém stadionu, v případě nepříznivého počasí vše proběhne v nové sportovní hale Stadionu Míru.
Tábor, Jihočeský kraj

Čtyři klasici

Koncert.
Tábor, Jihočeský kraj

Kalle

Táborská skupina založená v roce 2014 Veronikou a Davidem Zemanovými. Za dobu své existence vydali 3 řadová alba, přičemž za každé z nich obdrželi cenu hudební kritiky Anděl.
Tábor, Jihočeský kraj

Tomáš Záborec – Dřevomalby

Unikátní obrazy, kterých se návštěvník může dotknout a jež v něm mají vyvolat důvěrně známé prostředí přírody.
Tábor, Jihočeský kraj

Najdeš Emmeta?

Jeden ze zábavných kvízů Muzea lega v Táboře, kdy hledáte hlavní postavičku z filmu Lego příběh.
Tábor, Jihočeský kraj

Unikátní světelná Star Wars expozice

Nenechte si ujít jedinečný zážitek a podívanou, kterou jinde v Čechách neuvidíte.
Tábor, Jihočeský kraj

Stezka podél Lužnice – z Třeboňska k soutoku s Vltavou

Stezka podél Lužnice spojuje Čechy a Rakousko. Jedná se o přeshraniční dálkovou pěší trasu podél řeky Lužnice, od jejího pramene u rakouské obce Karlstift v severním Rakousku až k jejímu soutoku s Vltavou u Týna nad Vltavou.
Tábor, Jihočeský kraj

Hvězdárna Tábor

Hvězdárna je otevřena veřejnosti do konce července 2024. Poté bude uzavřena kvůli rekonstrukci budovy.
Tábor, Jihočeský kraj

Safari herna v Táboře

Herna pro děti s možností občerstvení pro doprovod.
Tábor, Jihočeský kraj

Botanická zahrada v Táboře – druhá nejstarší v ČR

Botanická zahrada v Táboře je druhou nejstarší botanickou zahradou v ČR. Největší část botanické zahrady zaujímá arboretum, ve kterém jsou zastoupeny keře a stromy jak domácí, tak i cizokrajné.
Tábor, Jihočeský kraj

Socha Jiřího Hrzána

U opěrné zdi gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře objevíte nápaditou bronzovou plastiku herce a místního rodáka Jiřího Hrzána. Autorkami díla jsou sestry Melkusovy.
Tábor, Jihočeský kraj

Kino Svět v Táboře

Budova kina z první poloviny 20. století prošla v roce 2017 zásadní rekonstrukcí. Opraven byl exteriér i interiér budovy, nachází se zde i kavárna.
Tábor, Jihočeský kraj

Hotel Palcát v blízkosti historického centra Tábora

Hotel nabízí svým klientům velmi široké možnosti při pořádání konferencí, firemních setkání, veletrhů, team building a jiných společenských akcí. Díky své vybavenosti a velikosti konferenčních a wellness prostor patří hotel Palcát k největším kongresovým centrům v Jihočeském kraji.
Tábor, Jihočeský kraj

Půjčovna lodí Tábor

Jsme půjčovna lodí Tábor, Soběslav, Sezimovo Ústí, Bechyně. Na trase od Veselí nad Lužnicí, přes , Soběslav, Sezimovo Ústí a Tábor půjčujeme kanoe a rafty ke splutí Lužnice.
Tábor, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivní stezka Toulavou

Děvet regionálních pivovarů i restaurace, kde regionální piva čepují, propojuje Pivní stezka Toulavy. Stačí přitom ochutnat 7 různých místních piv a získáte speciální půllitr pivní stezky.
Tábor, Jihočeský kraj

Táborská restaurace MACE

MACE se nachází v hotelu Palcát v blízkosti historického centra Tábora. Restaurace se zaměřuje na českou kuchyni se zaměřením na lokální a čerstvé suroviny.
Tábor, Jihočeský kraj

Výběr – koloniál a kafe bez zbytečných obalů

Obchod s dobrými potravinami bez zbytečných obalů a kavárna s výběrovou kávou v Táboře.
Tábor, Jihočeský kraj

Kávová zastávka v Táboře

Čerstvá výběrová káva z českých i zahraničních pražíren. Baví nás vše, co je dobré a hlavně kvalitní.
Tábor, Jihočeský kraj

Moccacafé Tábor – sweet shop & coffee bar

Cukrárna a coffee bar v Táboře vás nadchne. Mimo vynikající kávy si tu můžete dát řemeslnou zmrzlinu, domácí dorty a dortíky. Nechybí samozřejmě ani slané dobroty.
Tábor, Jihočeský kraj

Rafariz v Táboře – ochutnejte ujgurská národní jídla

Ujgurská národní restaurace dvou bratru Rafkata a Rizajdina – Rafariz, nabízí svým hostům speciality této kuchyně vyrobené jen z čerstvých surovin.
Tábor, Jihočeský kraj

Hotel Dvořák v Táboře

Patříte k milovníkům nevšední gastronomie? Nechcete se spokojit s fádní nabídkou jídel, které nabízí většina restaurací? V restauraci LA CAVE hotelu Dvořák Tábor máte ochutnejte jedinečné degustační menu a vaše chuťové buňky Vám budou vděčné!
Tábor, Jihočeský kraj

Kafe & knihy Jednota v Táboře

Výběrová káva z vybraných pražíren a dobré knihy malých nakladatelů v historickém centru Tábora. Uvaří vám tu výběrovou kávu a nabídnou jen dobré knihy. Mimo to se zde pořádají kulturní a vzdělávací akce.
Tábor, Jihočeský kraj