ÚvodKalendář akcíKurzy a workshopyJógový tábor se zvířátky – pro psí mazlíčky
Jógový tábor se zvířátky – pro psí mazlíčky
Kurzy a workshopy

Jógový tábor se zvířátky – pro psí mazlíčky

Toto je jedinečná příležitost být se svými mazlíčky (letos se svým pejskem) s praktikujícími jógy z celého světa, kteří přijedou užít si cvičení jógy se svými psími mazlíčky. Tento zážitek je relaxační a léčivý pro milovníky zvířat, ale také pro vaše mazlíčky.
Účastníci jógového tábora se dozvědí o energetických centrech psů, jak podpořit jejich zdraví a ještě lepší komunikaci a soužití.

Jóga s mazlíčky
Jóga s mazlíčky je styl jógy, při kterém zvířata cvičí společně se členy své lidské rodiny v krásném prostředí přírody. Jóga doporučuje žít v harmonii, tzn. v soužití se všemi bytostmi. Jógový tábor se zvířaty je příležitostí k seberozvoji s láskou, respektem, náklonností a soužitím.

Pulsace čaker vašich mazlíčků
Účastníci jógového kempu se učí kombinovat energetické, masážní a meditační techniky s velmi mírným protažením pro majitele a zvířata.
Na jógovém táboře se seznámíte s energetickým polem (koshas) a činnostmi energetických center vašeho mazlíčka (čaker).
Už víme, že pozorování a volné ležení při cvičení jógových technik má pozitivní vliv na jejich zdraví.
Dozvíte se, jak dosáhnout lepší energetické, neverbální komunikace se svým mazlíčkem a prohloubit vztah důvěry, porozumění a přijetí.
Na jógovém táboře se účastníci naučí, jak vytvořit energetické prostředí, aby se domácí mazlíček mohl připojit, zatímco budete provádět určité ásany, pránájámu a meditaci. Někteří psi snadno napodobují své majitele. Vždy je třeba mít na vědomí důležitou zásadu jógy: nic nenutit a být ke svým mazlíčkům vždy jemní, soužití vyplývá ze vzájemného přijetí a respektu, a to někdy vyžaduje čas.

Dozvíte se, že psi se také ve vašem energetickém poli uvolňují při meditaci, kterou děláte, když v klidu sedíte na podložce.
Naučíte se principy energetického pročištění a odstraňování překážek (energetických blokád), které brání normálnímu pohybu energie skrze čakry a energetické kanály. Dozvíte se o blahodárných účincích energetické výměny a léčivé síle tala čaker.
Na jógovém táboře se naučíte užívat přítomný okamžik a přitom se bavit a být spolu se psy a dalšími účastníky, kteří jsou také zamilovaní do svých mazlíčků. Naučíte se, jak dosáhnout energetické, emocionální, myšlenkové a kreativní synchronizace – pospolitosti – zásadního soužití mezi vámi a vašimi mazlíčky; naučíte se, jak podporovat energetickou pulzaci energetických center (čaker) u vašeho mazlíčka; jak podporovat tala centra (čakry) k posílení vitality a kvality vašeho soužití.
Někteří jsou zmatení, když slyší naše slova – že milujeme své mazlíčky. Neměli byste se stydět. Není to jen slovo, je to skutečná láska, kterou pocítí i váš mazlíček. Přiznejme si to – náš mazlíček je členem naší rodiny, ke kterému chováme lásku a úctu…a na jógovém táboře to bude ještě silnější.

Rodina jako energetický systém
Rozhodnutí vnést do svého života neustálý rozvoj ve všech dimenzích našeho života energeticky ovlivní všechny, kteří jsou s vámi v kontaktu. Jak přátelé, tak blízcí příbuzní jsou součástí našeho většího energetického systému. Nejsilnější spojení však cítíme se svými rodinnými příslušníky (partner, rodiče, děti), mezi kterými jsou velmi často naši domácí mazlíčci (zvířata).
Jakákoli změna, ke které dojde v některém prvku energetického systému, má vliv na celý systém.
Naše rozhodnutí je neustále se vyvíjet a konkrétní kroky k jeho uskutečnění přinesou vitalitu celému systému.
Vaše úspěchy, že každý den přispíváte ke zdraví vlastního těla a psychiky, budou léčivé i pro vaši blízké. Schopnost řídit energie, emoce, myšlenky a chování u Vás podporuje léčivé světlo dobra, které osvětlí cestu vaší rodině včetně domácích mazlíčků. Nikdy nezapomeneme – zvířata (domácí mazlíčci)
jsou součástí naší nejbližší rodiny.
Cvičení jógových technik posílí energetické propojení mezi vámi a vašimi blízkými, včetně domácích mazlíčků. Rezonance vašeho rostoucího sebevědomí vyplývající z cvičení jógy způsobí, že se bázliví mazlíčci budou cítit chráněni a neklidní mazlíčci se budou cítit bezpečně a uvolněně.

Domácí mazlíčci jako Učitelé jógy
Domácí mazlíčci projevují mimořádnou důvěru a náklonnost. Mohou to být skvělí Učitelé – pokud umíme číst zprávy, které k nám přicházejí.

Učí nás projevovat něhu
Neustále se budou snažit upoutat vaši pozornost. Psi nám dokážou připomenout, kolik emocí a něhy můžeme vyjádřit gestem mazlení. Připomínají nám, že to očekávají i ostatní členové rodiny, ale nevědí, jak o to požádat. Připomínají nám, že i my máme tuto základní potřebu.

Provozovatel

Evropský chrám světla jógy

Štěpánov 7
583 01 Bezděkov
Tel.:
+420 773 922 790
Email:
yogalight.eu@gmai...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.yoga-...
GPS:
49,734927 15,739606
 
Region:
Kraj Vysočina
Oblast:
Havlíčkobrodsko
Tipy na výlet:
Bezděkov a okolí
 

Cena

Cena: 7 250 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Jógový tábor pro umělce a znalce umění

Inovativní projekt zaměřený na umělce, kteří jsou na cestě nebo již uměleckou profesí žijí. Výhradně pro umělce a znalce umění.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Jógový tábor pro děti i dospělé

Jóga pro celou rodinu s dětmi.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Tajemství vegetariánské kuchyně

Kromě cvičení jógy, účastníci semináře poznají praktická tajemství vegetariánské kuchyně a způsoby stravování.
Bezděkov, Kraj Vysočina

XXXXV. ročník volejbalového turnaje mužů a žen

Volejbalový turnaj je určený pro družstva mužů a žen. Uskuteční se na čtyřech antukových kurtech TJ Sokol Bezděkov.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Modletínská pouť 2024

Zveme na Modletínskou pouť. Těšte se tentokrát na nové jihočeské divadlo Dell´Arte s pohádkou Sněhurka, na naši kapelu BeneBend, souboj s anakondou, prodej výrobků z naší dílny, ale i z dílen dalších regionálních prodejců, hry pro děti, bohaté občerstvení.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Všesportovní den obce Vysočina

Akce je určena pro všechny obyvatele sdružených obcí Vysočina a další případné zájemce – letos se uskuteční její 17. ročník.
Vysočina, Pardubický kraj

Korále z klokočí

Píseň Po babičce klokočí mnozí znají, málokdo však takové klokočí ve skutečnosti viděl. Věděli jste, že roste přímo na Betlémě? Během našeho workshopu se o klokočí dozvíte mnoho zajímavostí a vyrobíte si z něj i památku.
Hlinsko, Pardubický kraj

Korále z klokočí

Píseň Po babičce klokočí mnozí znají, málokdo však takové klokočí ve skutečnosti viděl. Věděli jste, že roste přímo na Betlémě? Během našeho workshopu se o klokočí dozvíte mnoho zajímavostí a vyrobíte si z něj i památku.
Hlinsko, Pardubický kraj

Údolí řeky Doubravy u Chotěboře

Přírodní rezervace Údolí Doubravy je nejcennějším územím jižní části chráněné krajinné oblasti Železných hor. Úzký, strmý kaňon řeky Doubravy je zmenšeným obrazem obřích kaňonů nacházejících se jinde ve světě. Údolí je však neméně krásné, romantické a tajuplné.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Vyhlídka Čertův stolek nad řekou Doubravkou

Čertův stolek je skalní vyhlídka, která nabízí výhled do hlubokého a skalnatého údolí řeky Doubravy. Pod skalní věž ve svahu najdete také malou jeskyni, kde podle pověsti žil poustevník.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Soukromé muzeum užitných předmětů

Soukromé muzeum starých časů a užitných předmětů se nachází v Horním Studenci u Ždírce nad Doubravou. Unikátní sbírka šicích strojů, rádií, dětských kočárků, žárovek a hraček zabírá tři veliké místnosti.
Ždírec nad Doubravou, Kraj Vysočina

Řeka Doubrava

Řeka Doubrava pramení ve Žďárských vrších a vlévá se do Labe u Záboří nad Labem. Na jejím toku se nachází přehrada, malebná údolí, ale i divoký kamenitý kaňon. Vodáci na Doubravě využívají dva úseky. Prvním je úsek Bílek – Horní Sokolovec (WW2-4) a druhým úsek Pařížov – Ronov nad Doubravou (WW1-2).
Chotěboř, Kraj Vysočina

Zámek Chotěboř

Raně barokní zámek italského typu s anglickým parkem v chráněném údolí řeky Doubravky. Zámek i park jsou nepřístupné.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Socha čerta od M. Olšiaka v Chotěboři

Známý žďárský sochař Michal Olšiak vytvořil další originální sochu, kterou se může pyšnit město Chotěboř. Jde o přes tři metry vysokého čerta z betonu, který hraje šachy. Dílo váží úctyhodných deset tun.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Městské muzeum Chotěboř v budově bývalé pošty

Budova bývalé pošty se pomalu mění na Městské muzeum. To muselo opustit zámecké prostory. Když vše půjde podle plánu, bude muzeum otevřeno v roce 2025.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Sedm kamenů zmizelých v Chotěboři

Sedm kamenů připomíná smutný osud židovských obyvatel z Chotěboře, kteří byli zabiti nacisty nebo nuceni před nimi uniknout. Nachází se v ulici Na Valech v Chotěboři před domem s číslem popisným 290. Autorem projektu je německý umělec Gunter Demnig.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Vzdelavaci centrum Arkona – Evropský chrám světla jógy

Nacházíme se uprostřed krásné přírodní chráněné krajiny v srdci Evropy a nabízíme jedinečné spojení klidu a učení. Nabízíme akreditované výukové programy.
Bezděkov, Kraj Vysočina

Chata Doubravka

Chata Doubravka je nové středisko na polosamotě na Vysočině, v překrásném prostředí Železných hor, u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v přírodní rezervaci.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Penzion U Bambuchů

Romantický penzion U Bambuchů je zasazený do kouzelné přírody Podoubraví. Penzion byl nově zřízen v roce 2015, byly však zachovány prvky z dob našich předků, které dokreslují příjemnou starobylou atmosféru. Hlavními prvky rodinného penzionu je poctivost a návrat k tradicím.
Libice nad Doubravou, Kraj Vysočina

Chalupa Kocourov

Nově zrekonstruovaná chalupa pro příjemný pobyt v osadě Kocourov se nachází na rozhraní Vysočiny a Železných hor. Kolem domu je neoplocená zahrada s posezením a ohništěm.
Slavíkov, Kraj Vysočina

Pivovar v Chotěboři

V chotěbořském pivovaru se opět vaří pivo. Pivo můžete ochutnat zhruba v 70 hospodách v Chotěboři a okolí. Do provozu je uvedena také linka na stáčení piva do lahví, které budou od konce července 2009 distribuovány do vybraných obchodů.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Penzion Bene – výlety po Českomoravské vrchovině z Chotěboře

V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor leží město Chotěboř. Na náměstí T.G.M. naleznete mimo jiné Penzion Bene, který nabízí kromě ubytování také zapůjčení dopravních prostředků pro výlety do okolní přírody i na kulturní památky.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Panský dům v Chotěboři

Panský dům nabízí tradiční domácí českou kuchyní s různými kulinářskými specialitami, připravují zde čerstvé ryby ze soukromých sádek (pstruh, štika, úhoř, candát, losos), ale i pečená žebra, kolena a vše, co k vynikající tankové Plzni patří.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Misijní a konferenční centrum Immanuel

Konferenční centrum Immanuel se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vysočiny na rozhraní chráněných krajinných oblastí Železných hor a Žďárských vrchů.
Slavíkov, Kraj Vysočina